Свіжі продукти
Ніяких заготовок!
Акції та розіграші
призів в Instagram
Великий асортимент
страв і напоїв!
Безкоштовна доставка
від певної суми замовлення
Особливі пропозиції

Доставка суші і піци в Шостці

Смачна доставка Ікура подарує Вам незабутні смакові враження, прикрасить будь-який стіл і не змусить себе довго чекати. З нами ви зможете забути про готуванні, легко зробити приємне рідним і близьким, влаштувати смачний свято або розслабитися в колі друзів. Всі страви готуються виключно зі свіжих продуктів і за оригінальними рецептами Нашого шеф-кухаря. Будь-яка позиція з Нашого Меню може опинитися у Вас на столі максимум через 60 хвилин!

У вас є можливість зробити попереднє замовлення на певний день і час. Ми знаходимося за вул. Кожедуба (Леніна) 3/1, Шостка, Сумська обл.

Швидка і зручна доставка. А при замовленні на суму від 100 грн виробляється БЕЗКОШТОВНО. При замовленні на суму менше 100 грн - вартість доставки складає 25 грн.

Самовивезення на час карантину скасовано.

Доставка у віддалені райони, а саме  Лазаревський, Локотки і Капсуль становить 45 грн

ОплатУ приймаємо готівкою кур'єром при отриманні замовлення, або через швидку онлайн-оплату на сайті. Приймаємо Ваші замовлення щодня з 10.00 до 22.30

Чому варто вибрати доставку Ikura?

  • найсвіжіші продукти і ніяких заготовок. Все роли робляться з під ножа. Турбота про Ваше здоров'я для нас перш за все.
  • Різноманітне і оригінальне меню, ретельно продумане нашим шеф - кухарем. Великі і чесні порції. У меню ми вказали вага, кількість і склад кожної позиції. І саме стільки вам привезуть наші кур'єри.
  • Приготування страв починається тільки після підтвердження Вашого замовлення. Таким чином Вам привозять свіжі, щойно приготовані страви.
  • Безкоштовна доставка. 
  • АКЦІЇ на постійній основі, РОЗІГРАШІ призів у нашій сторінці Instagram і просто ПОДАРУНКИ!